Informatieavond voor ouders groep 8

logo

‘Not my cup of tea’

Een gevleugelde Engelse uitdrukking als het gaat om iets dat je niet interesseert of leuk vindt. Nu komt de kop thee in deze uitdrukking u vast bekend voor, want het gaat weer gebeuren: ‘Kom op de thee’. En dàt vindt u wel leuk en hèt interesseert u ook.

We zetten onze school weer op de kaart op 21, 22 en 23 december en verzorgen voor opa’s en oma’s van onze leerlingen weer een ‘delightful morning or afternoon’ met het pinkje omhoog. Uiteraard zijn er ook weer prachtige prijzen te winnen tijdens de ‘Dèmterse’ woordbingo. Overigens zal  de gehele opbrengst wederom gedoneerd worden aan De Voedselbank in Deventer.

Wilt u nog denken aan mooie of misschien wel ‘Grand Prizes’ welke u of uw omgeving beschikbaar wil stellen? Voor vragen naar de bekende weg bent u bij mij aan het goede adres. Resterende informatie over dit unieke en memorabele evenement volgt op korte termijn.

Together we can make beautiful things happen! 

Gegroet,

Patrick Albach